Rodzina 500+

Wydziały i Oddziały

 Oddział Administracyjny
Kierownik Oddziału: Nadia Twardowska
Pl. Słowiański 2
tel (68) 322 03 15
fax (68) 322 03 17

mail: n.twardowska@zielona-gora.sr.gov.pl



Oddział Finansowy
Główny Księgowy: Krystyna Vogelsang
Pl. Słowiański 2
tel/fax (68) 322 03 28

mail: k.vogelsang@zielona-gora.sr.gov.pl



Oddział Kadr
Kierownik Oddziału: Beata Walczak
Pl. Słowiański 2
tel (68) 322 03 76
fax (68) 322 03 17

mail: b.walczak@zielona-gora.sr.gov.pl

 

Oddział Gospodarczy (zamówienia oraz remonty - NIE wydział)
 Kierownik Oddziału: Angelika Sułek
Pl. Słowiański 2
tel/fax (68) 322 03 65

mail: a.sulek@zielona-gora.sr.gov.pl

 

Wydział I Cywilny
Przewodniczący Wydziału: SSR Mirosław Iwanowski
Kierownik Sekretariatu: Aneta Michałowska
Pl. Słowiański 2
tel (68) 322 03 32
fax (68) 322 03 35

mail: cywilny@zielona-gora.sr.gov.pl

 

 

Pozostałe numery sekretariatów:

683220335

683220364

683220334

683220330

683220341

683220366

683220333

683220281

683220371

Pracownicy sekretariatu nie udzielają porad prawnych

 

Wydział II Karny
Przewodniczący Wydziału: SSR Robert Kuliński
Kierownik Sekretariatu: Dorota Dębska
Pl. Słowiański 2
tel (68) 322 03 43
fax (68) 322 03 44

mail: karny@zielona-gora.sr.gov.pl

Sekcja Wykonawcza
Kierownik Sekcji: SSR Małgorzata Dobiecka-Woźniak

Kierownik Sekretariatu: Sylwia Szachowska
tel (68) 322 03 42



Wydział III Rodzinny i Nieletnich
Przewodniczący Wydziału: SSR Ewa Blachowska
Kierownik Sekretariatu: Alina Stelmaszuk
Pl. Słowiański 2
tel (68) 325 95 08
fax (68) 325 95 00

mail: rodzinny@zielona-gora.sr.gov.pl



Wydział IV Pracy i Ubezpieczeń Społecznych
Przewodniczący Wydziału: SSR Ewa Niezabitowska
Kierownik Sekretariatu: Adam Noworolnik
Pl. Słowiański 12
tel/fax (68) 325 95 24

mail: pracy@zielona-gora.sr.gov.pl



Wydział V Gospodarczy
Przewodniczący Wydziału: SSR Ewa Maślanka
Kierownik Sekretariatu: Wioletta Pitura
Pl. Słowiański 12
tel/fax (68) 325 95 12

mail: gospodarczy@zielona-gora.sr.gov.pl

Sekcja ds. Upadłościowych i Naprawczych
Kierownik Sekcji: SSR Tomasz Biskup
Kierownik Sekretariatu: Maria Majewska
 tel/fax (68) 325 95 11

mail: upadlosci@zielona-gora.sr.gov.pl

Wydział VI Ksiąg Wieczystych
Przewodniczący Wydziału: SSR Jerzy Nowak
Kierownik Sekretariatu: Maria Nowakowska
Pl. Słowiański 2
tel/fax (68) 322 03 81

mail: kw@zielona-gora.sr.gov.pl



Wydział VII Karny
Przewodniczący Wydziału: SSR Izabela Świetlicka
Kierownik Sekretariatu: Daria Walkowiak
Pl. Słowiański 5
tel/fax (68) 322 03 03

mail: grodzki@zielona-gora.sr.gov.pl

Sekcja Wykonawcza
Kierownik Sekcji: SSR Weronika Gil
Kierownik Sekretariatu: Małgorzata Kuśnierz
tel/fax (68) 322 03 06

Wydział VIII Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego
Przewodniczący Wydziału: SSR Lidia Iwanowska
Kierownik Sekretariatu: Wioletta Brudło
ul. Kożuchowska 8
tel (68) 322 02 63
fax (68) 322 02 77

mail: krs@zielona-gora.sr.gov.pl

 

Wydział IX Egzekucyjny
Przewodniczący Wydziału: SSR Przemysław Wojnicz
Kierownik Sekretariatu: Beata Rojda
Pl. Słowiański 2
tel: (68) 322 03 39 fax: (68) 322 03 40 

mail: egzekucyjny@zielona-gora.sr.gov.pl