SĘDZIOWIE SĄDU REJONOWEGO
Lista Sędziów Sądu Rejonowego w Zielonej Górze | ||
Lp. | Nazwisko | Wydział |
1. | Antoszewski Jacek | I Wydział Cywilny |
2. | Borodziuk Agnieszka | I Wydział Cywilny |
3. | Budrewicz-Macholak Małgorzata | I Wydział Cywilny |
4. | Iwanowski Mirosław | I Wydział Cywilny |
5. | Kasperowicz Jarosław | I Wydział Cywilny |
6. | Kulik Anna | I Wydział Cywilny |
7. | Pasek-Gazda Anna | I Wydział Cywilny |
8. | Petryszyn Iwona | I Wydział Cywilny |
9. | Szewczyk-Kowalska Anna | I Wydział Cywilny |
10. | Wiemann Kamila | I Wydział Cywilny |
11. | Górniak-Ponoś Joanna |
I Wydział Cywilny, IX Wydział Egzekucyjny |
12. | Bujewicz Grzegorz | II Wydział Karny |
13. | Dobiecka-Woźniak Małgorzata | II Wydział Karny |
14. | Gepart Adam | II Wydział Karny |
15. | Gorgiel Katarzyna | II Wydział Karny |
16. | Kuliński Robert | II Wydział Karny |
17. | Olejnik Monika | II Wydział Karny |
18. | Butrym-Hyrsz Dorota | II Wydział Karny |
19. | Blachowska Ewa | III Wydział Rodzinny i Nieletnich |
20. | Ciesielski Wojciech | III Wydział Rodzinny i Nieletnich |
21. | Grasza Anna | III Wydział Rodzinny i Nieletnich |
22. | Landyszkowska Grażyna | III Wydział Rodzinny i Nieletnich |
23. | Nowak Barbara | III Wydział Rodzinny i Nieletnich |
24. | Sikora Aleksandra | III Wydział Rodzinny i Nieletnich |
25. | Kulik Małgorzata | IV Wydział Pracy i Ubezpieczeń - delegowana do orzekania w Sądzie Okręgowym Zielona Góra |
26. | Niezabitowska Ewa | IV Wydział Pracy i Ubezpieczeń - delegowana do orzekania w Sądzie Okręgowym Zielona Góra |
27. | Grochmal Marcin | IV Wydział Pracy i Ubezpieczeń |
28. | Żok Bartosz | IV Wydział Pracy i Ubezpieczeń |
29. | Biskup Tomasz | V Wydział Gospodarczy |
30. | Górniak Wojciech | V Wydział Gospodarczy |
31. | Leszczyński Tomasz | V Wydział Gospodarczy |
32. | Maślanka Ewa | V Wydział Gospodarczy |
33. | Lichacz-Bujko Anna | V Wydział Gospodarczy |
34. | Nowak Jerzy |
VI Wydział Ksiąg Wieczystych, I Wydział Cywilny |
35. | Gil Weronika | VII Wydział Karny |
36. | Holeniewski Tomasz | VII Wydział Karny |
37. | Łukomska - Kurek Katarzyna | VII Wydział Karny |
38. | Macur Anna | VII Wydział Karny |
39. | Olszewska Liwia | VII Wydział Karny |
40. | Świetlicka Izabela | VII Wydział Karny |
41. | Wilczyńska Monika | VII Wydział Karny |
42. | Iwanowska Lidia |
IV Wydział Pracy i Ubezpieczeń |
43. | Krawczak Piotr |
VIII Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego, I Wydział Cywilny |
44. | Wojnicz Przemysław |
IX Wydział Egzekucyjny, IV Wydział Pracy i Ubezpieczeń I |