Rodzina 500+

Kontakt z sądami zagranicznymi

 

Lista osób do kontaktu z sądami zagranicznymi – Sąd Okręgowy w Zielonej Górze

 

i okręg zielonogórski

 

Sąd

Imię i nazwisko

Stanowisko służbowe

Adres e-mail

Telefon kontaktowy

Znajomość języka obcego

SO Zielona Góra

Zbigniew Woźniak

sędzia

z.wozniak@zielona-gora.so.gov.pl  

+48683220130

+48603437144

j. niemiecki

SR Krosno   Odrzańskie

Arleta Miszczyk

sędzia

a.miszczyk@krosno-odrz.sr.gov.pl  

+48683830466

j. angielski

Hanna Rogowska

referendarz sądowy

h.rogowska@krosno-odrz.sr.gov.pl  

+48683830441

j. angielski

j. hiszpański

SR Nowa Sól

Katarzyna Gajgiel

sędzia

k.gajgiel@nowa-sol.sr.gov.pl

+48683569728

j. niemiecki

Sylwia Tomiałowicz

urzędnik sądowy

s.tomialowicz@nowa-sol.sr.gov.pl

+48683569707

j. niemiecki

SR Świebodzin

Maria Iwaszkiewicz-Trzebiniak

starszy asystent sędziego

m.iwaszkiewicz-trzebiniak@swiebodzin.sr.gov.pl  

+48683819452

j. niemiecki

SR Wschowa

Anna Mistur

referendarz sądowy

a.mistur@wschowa.sr.gov.pl

+48655401546

j. niemiecki

SR Zielona Góra

Jacek Antoszewski

sędzia

j.antoszewski@zielona-gora.sr.gov.pl  

+48683220232

j. niemiecki

francuski

angielski

SR Żagań

Bogdan Sokołowski

sędzia

b.sokolowski@zagan.sr.gov.pl

+48683671111

j. francuski

SR Żary

Joanna Nawrot

sędzia

j.nawrot@zary.sr.gov.pl  

+48683635361

j. niemiecki

Liczba wyświetleń: 6610
Data ostatniej modyfikacji: 2017-04-10